Zaplanuj sesję fotograficzną.

Do każdej sesji podchodzę bardzo indywidualnie i przygotowuje się do niej po wstępnej rozmowie z rodzicami. Każde zlecenie to inny plener, inna aranżacja, gadżety i stylizacja, które starannie dobieram do oczekiwań moich Klientów.

Współpracuję również z profesjonalnymi makijażystkami, które są do Waszej dyspozycji podczas sesji.

woman2
JAKA SESJA?

Takie chwile jak ciążą, narodziny dziecka, pierwszy uśmiech czy pierwsze urodziny to chwile, które aż proszą się o piękny i pełen emocji kadr. Dzięki cierpliwości i odpowiedniemu podejściu do dzieci, sprawię, że zapamiętacie wybrane momenty z życia Waszej rodziny w wyjątkowo piękny sposób.

• Fotografia dziecięca
• Sesje rodzinne
• Sesje ciążowe
• Pierwsze dni z życia dziecka
• Moda dzicięca
• Sesje okolicznościowe

#
KONCEPT

Po naszej pierwszej rozmowie przygotowuję pomysły na sesję, stroje i stylizację wraz z miejscem, w którym wykonamy zdjęcia. Następnie dzielę się z Wami przygotowanym planem i wspólnie ustalamy finalny charakter sesji.

fashion-girl-sexy-women-60712
MIEJSCE

Sesje wykonuję zarówno w plenerze jak i w studiu fotograficznym. Od okresu wczesnowiosennego, aż po późne dni jesieni, większości z Was będę próbowała zaproponować sesję w plenerze, aby wykorzystać światło słoneczne i wyjątkowe krajobrazy. Zimą z kolei najczęściej wykonuję fotografie studyjne, które każdorazowo aranżuję pod konkretną sesję.

fashion-girl-sexy-women-60712
Postprodukcja

Po wykonaniu zdjęć osobiście zajmuję się selekcją najlepszych kadrów i przeprowadzam finalny retusz każdego zdjęcia, które ode mnie ootrzymacie. Wersja elektroniczna, na której pracuję, jest wykonana w najwyższej jakości, co pozwala mi na faktyczne dopracowanie wszystkich, nawet najmniejszych detali.

fashion-girl-sexy-women-60712
Finalny zestaw

Gotowe zdjęcia otrzymujecie ode mnie wywołane, wydrukowane i zapakowane w wyjątkowe opakowanie. Do tego załączam wersję elektroniczną, nadającą się do wielokrotnych powiększeń i własnej obróbki.