Only ideas worth spreading

I ty możesz mieć swoją sesję zdjęciową.

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ SESJĘ?

Odkąd zostałam mamą moje życie nabrało niewyobrażalnego tempa. Wspólne rodzinne momenty, tak bardzo niepowtarzalne, stały się niezwykle ulotne. Aby nadać tym chwilom wyjątkową rangę na jaką zasługują i zachować je tym samym w pamięci, odłożyłam na bok telefon z galerią siedmiu tysięcy niezarchiwizowanych zdjęć i przeprosiłam się z trochę zakurzoną już lustrzanką. Od tej pory zaczęłam utrwalać wszystkie ważne momenty z życia naszych córek, a z czasem, życia dzieci naszych przyjaciół i ich przyjaciół. Nawet nie wiem kiedy moja pasja przerodziła się w profesjonalne zajęcie.

Takie chwile jak ciąża, narodziny dziecka, pierwszy uśmiech czy pierwsze urodziny, aż proszą się o piękny i pełen emocji kadr. Dzięki cierpliwości i odpowiedniemu podejściu jakimi darzę dzieci, utrwalę na zawsze wybrane momenty z życia Waszej rodziny w wyjątkowy i piękny sposób.

pencil
Kreatywna koncepcja

Przygotowując się do konkretnej sesji bazuję na rozmowie z klientami. Tworzę charakter całego przedsięwzięcia i kreatywny pomysł na jego zrealizowanie. Przygotowuję scenografię, rekwizyty, a także dobieram odpowiednie stroje. Dla osób dorosłych na planie obecna jest również profesjonalna makijażystka.

light_bulb_on
Profesjonalne wykonanie

Sesje przeprowadzam zarówno w plenerze jak i w studiu. Do każdego ujęcia dobieram odpowiednie światło, bądź korzystam z profesjonalnego oświetlenia studyjnego. Zdjęcia, które są rezultatem naszej wspólnej sesji zawsze są najwyższej jakości, w wysokiej rozdzielczości, odpowiednio skadrowane i wyretuszowane.

rocket
KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Decydując się na współpracę ze mną możecie spodziewać się kompleksowego podejścia od momentu umówienia się na zdjęcia do otrzymanie finalnego zestawu zdjęć. Przed sesją opracowuję jej charakter, pomagam dobrać stroje, a w razie potrzeby mam też kilka dostępnych dla was w moim studio. Za każdym razem macie możliwość skorzystania z usług profesjonalnej makijażystki. Podczas sesji dzielę się z Wami poglądowymi zdjęciami, które odzwierciedlają moją wizję. Po selekcji i retuszu wybranych ujęć, otrzymujecie ode mnie pełen komplet zarówno w wersji elektronicznej jak również zestaw gotowych wydruków. Na specjalne życzenie przygotowuję pliki do wydruków wielkoformatowych. Oferuję również przygotowanie zdjęć w postaci albumu lub doradzić Wam jak najlepiej oprawić wybrane przez was fotografie.

Oferta

Do każdej sesji podchodzę bardzo indywidualnie i przygotowuje się do niej po wstępnej rozmowie z rodzicami. Każde zlecenie to inny plener, inna aranżacja, gadżety i stylizacja, które starannie dobieram do oczekiwań moich Klientów.

Poznaj ofertę